KLASA 2

30.09.2021 19:27
      W tym dniu szczególnym - września trzydziestego,
      Witamy serdecznie chłopaka każdego
      Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
      innych przyjemności już nawet nie zliczę.
      Nadeszła dziś pora, żeby się przekonać,
      jak wiele zalet posiada nasza męska część grona.

Spektakl pt. „Wróżki ".

30.09.2021 11:54
      Baśń o dobrym sercu, pracowitości. Dobre uczynki zawsze do nas wracają.

Zajęcia rozwijające z matematyki klasa 2

27.09.2021 19:47

,, Matematyka z wyzwaniami"

Często pada pytanie: Czy matematyka musi być trudna i nudna? Otóż nie! Matematykę można poznawać w wielu życiowych sytuacjach np. podczas zabawy o czym wiedzą już uczniowie klasy 2. Na pierwszych zajęciach rozwijających w roku szkolnym 2021/22 uczniowie doskonaliły swoje umiejętności kodowania. Za pomocą dużego szablonu grupa odkodowywała ukryty obrazek. Na początku każda osoba otrzymała kartoniki z różnymi kolorami, które miały umieścić na wyznaczonych polach. Dzięki pracy zespołowej dowiedziały się, jaki obrazek został zakodowany. W drugiej części zajęć grupa poznała tajniki gry w łapki i statki, następnie uczniowie dobrały się w pary i zaczęły zabawę. Wszyscy wykazali się dużymi zdolnościami. A emocji podczas gry nie brakowało. Galeria zdjęć poniżej. Zapraszam.

Iwona Sosińska

Użytkownicy mobilni

03.09.2021 21:15
      Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.