• Uroczyste otwarcie hali sportowej - 13 I 2024r.

• „Spełniły się nasze marzenia" te słowa towarzyszyły nam podczas niezwykle ważnego wydarzenia, które miało miejsce 13 stycznia 2024 roku. Tego dnia odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej Hali Sportowej w naszej szkole. Jest to nowoczesny obiekt z szatniami, zapleczem sanitarnym i magazynkiem sprzętu gimnastycznego, który od niedawna służy uczniom naszej szkoły.

Wszystkich przybyłych na uroczystość gości serdecznie przywitała pani dyrektor Aneta Gontarska. Podziękowała ona wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania tego obiektu.

W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Miasta i Gminy Mrozy- p. Dariusz Jaszczuk, Przewodniczący Rady Miejskiej- p. Marek Rudka, zastępca przewodniczącego - p. Mirosława Sekular, Ksiądz proboszcz Krzysztof Pietrzak, sołtysi poszczególnych miejscowości Gminy Mrozy, dyrektorzy szkół z Gminy Mrozy, mieszkańcy Grodziska i inni zaproszeni goście.

Pan Burmistrz w swoim przemówieniu opisał krótko inwestycję i życzył, by służyła całej społeczności szkolnej i gminnej, zaspokoiła potrzeby sportowe i rekreacyjne mieszkańców, a uczniom zapewniła rozwój.

Następnym punktem programu były akt otwarcia sali gimnastycznej poprzez przecięcie symbolicznej wstęgi oraz modlitwa Księdza Krzysztofa Pietrzaka i akt poświęcenia nowego obiektu sportowego.

Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń i prezentów od dyrektorów placówek oświatowych z Gminy Mrozy oraz przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich „Grodzisko”.

Odbyły się również dwa mecze: piłki nożnej WATRA MROZY ŻAKI –

GOŚCIE i piłki siatkowej: WATRA MROZY – OLD BOYS MROZY.

W końcowej części uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

• Powoli dobiega końca okres bożonarodzeniowy

• Z naszych sal znikają już choinki i ozdoby świateczne. Uczniowie bardzo się postarali i przepięknie udekorowali swoje sale lekcyjne, dlatego wszytkie klasy otrzymują 5 pkt w konkursie o Puchar Dyrektora Szkoły.

Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Leśniewskich z Gójszcza za wspaniałą i ogromną choinkę, która zdobiła nasz szkolny korytarz