Dnia 30 października, został rozstrzygnięty ,,Konkurs na najbardziej oryginalne wykorzystanie dyni''. Jesień kojarzona jest z dynią, która jest znakomitym materiałem, który wykorzystujemy do wykonania dekoracji, takich jak wazony, lampiony,stroiki jak również zabawne stworki. W naszej szkole uczniowie wraz z rodzicami mogli zaprezentować swoją wyobraźnię, zdolności i umiejętności plastyczne. Szkoda, że w konkursie wzięło udział tylko 14 uczniów. Wytwory z dyni były imponujące. Na wystawie można było podziwiać m.in. jeża, minionka, domek z ogrodem, lwa, czarownicę, wazon i wiele innych ozdób.
Jury miało trudne zadanie do wykonania - wybrać zwycięzcę. Po burzliwych obradach zdecydowano przyznać następujące miejsca.
I Karolina Ślusarczy kl. 2,
II Zosia Szeląg kl. 4, Filip Słodownik kl. ,,0''
III Lena Muracka kl. 4, Oskar Kwiatkowski kl. 7.
Wyróżnienie otrzymuje:
Filip Kwiatkowski z kl. 3
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Gratulujemy pomysłów. Otrzymane pracę wymagały nie lada wysiłku i kreatywności.
Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć.