21 września z inicjatywy klasy VIII obchodziliśmy naszej szkole Światowy Dzień Choroby Alzheimera. Dzień ten po raz pierwszy zorganizowano w 1994 roku. Celem kampania było podnoszenie świadomości społecznej oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji choroby i chorych. Z tej okazji klasa VIII przygotowała gazetkę okolicznościową a klasy miały za zadanie ubrać się na fioletowo.
Klasa VIII otrzymuje 5 pkt w konkursie o Puchar Dyrektora Szkoła, a klasa VI oraz II – 3 pkt za najliczniejsze stroje.
